Винищувачам НАТО дозволили атакувати російські літаки – ЗМІ

news

Пілоти країн НАТО, у тому числі британські військові льотчики, які пілотують винищувачі “Торнадо” отримали дозвіл атакувати в повітряному просторі Іраку військові літаки РФ, якщо виникне “загроза їх життю”, передає УНН з посиланням на  Daily Star Sunday.

“Ми розуміємо і те, що нам потрібно захистити наших пілотів, але і те, що такий крок може спровокувати війну. Достатньо одному літаку бути збитим в повітряному бою, щоб на землі вся ситуація зазнала кардинальних змін”, – цитує слова джерела видання.

Тому пілотам британських ВПС дано вказівку за будь-якою ціною уникати контактів з російськими винищувачами, йдеться в повідомленні.

Таке рішення продиктоване тим, що у військових немає уявлення про те, як може повести себе Росія.

“Ніхто не знає, як буде діяти Росія. Ми не знаємо, як вони можуть повести себе, зустрівшись у повітряному просторі з західним винищувачем”, – повідомляють у ЗМІ.

Як раніше повідомлялося, прес-секретар Пентагону Пітер Кук заявив, що військові США і Росії провели другий раунд консультацій щодо запобігання можливих інцидентів між літаками двох країн в ході операції проти угрупування “Ісламська держава “в Сирії.

За словами П. Кука, професійні дискусії були спрямовані виключно на виконання конкретних заходів щодо забезпечення безпеки “польотів військової авіації Росії і міжнародної коаліції”.

0 Комментариев