Відтепер позбутися небажаного волосся можна легко, безболісно і назавжди

news

Чудова новина для тих, хто уже втомився боротися з небажаним волосяним покривом на тілі, хто не хоче терпіти біль під час воскової епіляції, кому остогидло постійне збривання волосин, що швидко відростають… Тепер є унікальна можливість вирішити цю проблему раз і на завжди! 

У Луцьку в медичному центрі «Оксфорд Медікал» з’явився новий апарат, який за допомогою александритового променя здатен позбавити вас від небажаного волосся та зробити шкіру гладенькою. Процедура абсолютно безболісна, безпечна та доступна у фінансовому плані.

“Ще в 70 роках минулого століття японсько-американські науковці створили апарат для лазерної епіляції  Candela GentleLASE , який швидко здобув популярність у косметологів всього світу й став золотим стандартом систем епіляції. А віднедавна він з’явився у Луцьку – в нашому медичному закладі, де усі бажаючі мають змогу пройти процедуру видалення небажаного волосся на будь – якій ділянці шкіри. Для цього варто звернутися спочатку за консультацією до косметолога, який в індивідуальному порядку відповість на усі ваші запитання, надасть інформацію про процедуру, розповість, як до неї підготуватися, на що звернути увагу. Час проведення епіляції залежить від площі ділянки шкіри, що підлягає лазерному опроміненню. Інтервал між першою та другою процедурою епіляції складає в середньому 6-8 тижнів. А після 8-10 процедур проблема росту небажаного волосся взагалі зникне. Достатньо буде лише однієї корекції на рік, аби ваша шкіра була бездоганною завжди. Такий феноменальний результат досягається завдяки тепловому ефектові  лазерної епіляції. При контакті з волосиною, лазерний промінь миттєво нагріває її, тепло передається безпосередньо у волосяну цибулину, в результаті чого фолікула руйнується, а значить, зникає причина росту волосся. Система охолодження шкіри, якою оснащений апарат, подбає, аби при цьому ви не відчували ніякого дискомфорту чи болю. Протипоказаннями для такої процедури є онкологія, цукровий діабет, захворювання сполучної тканини, вагітність і лактація, гормональна дисфункція, варикозне розширення вен. Вікових обмежень немає, єдине, на що варто звернути увагу, це на те, що коли робити епіляцію має намір неповнолітній – потрібен дозвіл батьків. У нашому відділенні можна зробити й інші процедури, які допоможуть кожному підкреслити його красу та індивідуальність: ін’єкційні методики (мезотерапія, біоревіталізація, бутуліно – терапія, контурна пластика) та естетичні процедури (чистки, пілінги, процедури зволоження шкіри)“, — розповідають лікарі-косметологи відділення естетичної медицини МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» Дмитро Шавалюк і Ольга Вольга.

Записатися для отримання консультацій з питань лазерної епіляції можна у  МЦ «Оксфорд Медікал Луцьк» або за телефоном: (0332) 2 000 22.

0 Комментариев