Відеоролик волинського школяра – в 10 кращих робіт з України

news

Школяр з Іваничівщини зняв ролик про Різдвяне диво, який увійшов в десятку кращих робіт зі всієї України. Повідомляє БУГ.

Конкурс проходив у рамках фестивалю «Європейська зима. Свята на Поштовій площі». Прийом робіт розпочався 19 жовтня та тривав до 29 листопада. Щоб взяти участь у конкурсі необхідно було зняти відео до 3 хвилин, у якому розповісти про Різдвяне диво, свідком якого стали ви або ваші рідні, друзі. Жодних технічних вимог та жанрових вимог: відео можна було знімати навіть на мобільний телефон, воно могло б бути знятим одним кадром, коли учасник чи хтось з його друзів/родичів розповідають чарівну історію про Різдвяне диво, тощо. Учень 11 класу нашої школи Недбайло Денис взяв участь у конкурсі і увійшов в десятку переможців.

Фестиваль «Європейська зима. Свята на Поштовій площі» – це широкомасштабне святкування, мета якого – познайомити киян із новорічними та різдвяними традиціями різних країн Європи. З 10 грудня по 12 січня на гостей чекає дивовижна подорож різними європейськими країнами.

0 Комментариев