Від Меркель і Макрона вимагають очолити боротьбу зі змінами клімату

news

Асоціації захисників довкілля Німеччини та Франції закликали Анґелу Меркель та Еммануеля Макрона очолити в ЄС боротьбу зі змінами клімату та зробити кліматичну політику Євросоюзу амбітнішою.

Про це повідомляє “Deutsche Welle”.

Німецькі та французькі асоціації захисників довкілля звернулися до канцлерки Німеччини Анґели Меркель (Angela Merkel) та президента Франції Еммануеля Макрона із закликом зробити дві країни “двигуном честолюбної кліматичної політики в ЄС”.

У своєму листі, який у неділю, 12 листопада, цитує німецьке видання Süddeutsche Zeitung, представники 18 асоціацій захисників довкілля двох країн вимагають, аби ЄС підвищив взяті на себе цільові показники в рамках Паризької кліматичної угоди, а також запровадив мінімальні тарифи на викиди шкідливого діоксиду вуглецю. Також вони пропонують у новому бюджеті ЄС виключити “будь-яку підтримку невідновлюваної енергетики” та запровадити мінімальні тарифи за викиди при використанні невідновлюваних джерел енергії. Лист підписали, зокрема, такі організації, як BUND, Greenpeace, WWF, Nabu та Reseau Action Climat.

У понеділок, 13 листопада, розпочинається другий, вирішальний тиждень Кліматичної конференції ООН в Бонні, де основною темою є втілення пунктів Паризької кліматичної угоди. Цільовими показниками ЄС в рамках цієї угоди є скорочення до 2030 року рівня викидів у атмосферу на 30 відсотків відносно рівня 2005 року. Очікується, що Меркель та Макрон відвідають конференцію в Бонні.

Канцлерка Німеччини застерегла від шкоди економіці у разі запровадження у ФРН надто жорстких екологічних норм. Водночас вона наголосила на відповідальності розвинених країн у боротьбі зі змінами клімату.

0 Комментариев