Вибори на Волині: затримки з голосуванням, пропали бюлетені

news

Станом на 10:00 25 жовтня 2015 р. на Волині почалось голосування на усіх дільницях, лише на окремих ДВК були зафіксовані затримки. Крім того, на цей час ОПОРА фіксує агітаційні матеріали у різних куточках області.

Про це повідомляють у прес-службі Громадянської мережі ОПОРА.

8:00. У Волинській області усі дільниці відкрились вчасно. Втім, на ДВК, що знаходиться у с. Заболоття Ратнівського району були затримки із початком голосування. Зокрема, виборців запросили до приміщення ДВК, однак, комісія не встигла розкласти на столах бюлетені. У зв’язку з цим процес голосування розпочався з запізненням у 15 хв.

Відповідно до ч. 1 Ст. 77 Закону України «Про місцеві вибори» голосування проводиться з 8 до 20 години без перерви.

9:00. Фактично у всіх районах Волинської області на день виборів спостерігачі ОПОРИ фіксують агітаційні матеріали. Зокрема, Департамент житлово-комунального господарства Луцької міської не впорався із ліквідацією усієї агітаційної продукції в обласному центрі. По Луцьку також продовжують їздити маршрутні таксі із політичною рекламою від «Європейської партії України» та кандидата на посаду міського голови від цієї політичної сили Олена Голєвої.

Крім того, на приміщенні спортивної школи у Горохівському районі, у якому працює Горохівська районна виборча комісія розміщено банер політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Голова ТВК уже зверталась в обласний штаб політичної сили, втім, там повідомили, що не мають наміру знімати рекламний щит.

Відповідно до ч. 2, Ст. 54 Закону України «Про місцеві вибори» місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів. Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування. Ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення встановлених у цій статті строків забороняється.

9:55. У м. Ковель на одній із дільниць «пропало» три бюлетеня. Спостерігач Громадянської мережі ОПОРА уже звернувся до правоохоронців. Про вирішення ситуації повідомимо у наступному дайджесті.

0 Комментариев