Чотири волинські вчительки здобули перемогу у Всеукраїнському конкурсі

news

У січневому етапі Всеукраїнського конкурсу вчителів, вихователів ДНЗ та керівників гуртків ПНЗ, перемогли четверо волинських педагогів, – повідомляє “Волинська правда” з посиланням на освітній портал “На урок”.

 

 

 

Так, у номінації “Всесвітня історія” до числа переможців увійшла Нінічук Зоряна Анатоліївна, яка викладає у НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім В. Газіна” смт Ратне.

Одразу у двох номінаціях – “Літературне читання” та “Образотворче мистецтво”,  перемогла Попач Оксана Василівна, вчитель ЗОШ І-ІІ ст. села Дольськ Любешівського району.

Серед вчителів правознавства, до числа кращих потрапила вчитель НВК “Маневицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназія імені А.П. Бринського” Карпук Оксана Василівна.

У номінаціях “Українська література” та “Українська мова” перемогла Парадовська Тетяна Миколаївна, вчитель КЗ ,,ЛНВК ЗОШ І-ІІІст. №22-ліцей”.

У конкурсі взяли участь1553 педагоги, які додали 4246 розробки. Всього за місяць користувачі зробили 37661 завантаження. Загалом у конкурсі – 131 переможець.

Педагоги з 95 освітніх закладів з усієї України можуть святкувати перемогу.

Мета конкурсу – створити вільний простір освітян, які б змогли пропонувати власні розробки та використовувати напрацювання колег. Бібліотека швидко поповнюється новими розробками. І кожен з вас міг проголосувати за кращі матеріали з будь-якого предмету, завантаживши розробку для власного використання.

До 20 лютого організатори підготують та надсилають подарунки для переможців.

 

 

 

 

0 Комментариев