Вакцина Pfizer: кого вакцинуватимуть насамперед

news
Вакциною Pfizer, яка має надійти в Україну найближчим часом в рамках глобальної ініціативи COVAX, будуть щеплювати людей похилого віку, які перебувають в інтернатах, а також працівників ДСНС та ДПСУ.
Як повідомляє Укрінформ, про це говорить головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко на зустрічі з журналістами.

“Вакцина Pfizer йде на людей, які перебувають в будинках для людей похилого віку. Це спеціалізовані інтернати, і цих людей вакцинують і працівників цих закладів. Ця група з першого етапу. Наступна група з другого етапу – Державна служба з надзвичайних ситуацій і Держприкордонслужба. Це ми говоримо виключно про 117 тис. доз Pfizer”, – говорить Ляшко.

Також він додає, що попередньо поставки вакцини в межах глобальної ініціативи COVAX очікуються наступного тижня.

Як повідомляли в Укрінформ, у межах глобальної ініціативи COVAX має отримати 8 млн доз вакцини від COVID-19. Перша поставка вакцини Pfizer від COVAX очікувалася ще в середині лютого, однак і досі не надійшла. Також у березні COVAX поінформував Україну про можливість виділити нашій країні ще 947,7 тис. доз вакцини Pfizer.

Натомість, Володимир Зеленський 6 квітня заявив, що Україна уклала договір з американською корпорацією Pfizer на постачання десяти мільйонів доз вакцини проти коронавірусу. Постачання буде відбуватися протягом року.

0 Комментариев