В українських містах розпочались очисні роботи на територіях культурно-історичних об’єктів: Луцьк вже чистий

news

Протягом квітня в декількох містах України відбулись очисні роботи в межах міжнародної соціальної програми Karcher, спрямованої на відновлення та очищення культурно-історичних об’єктів по всьому світу. Проєкти з очищення були проведені у Рівному та Луцьку. Роботи виконували співробітники українського представництва відомої німецької компанії та її партнерів з використанням техніки Karcher.

За ініціативи офіційного представника Karcher, клінінгової компанії «Добриня сервіс», у центрі міста Рівне було очищено пам’ятник Шевченка — монумент Кобзаря спочатку покривали піною, згодом змивали її водою. Роботи були проведені спеціалістами компанії із застосуванням апарату високого тиску Karcher.

Директор «Добриня сервіс» Юрій Слободенюк зазначив: «Ми давно виконуємо прибиральні й очисні роботи з допомогою різноманітної техніки Karcher, тому що для нас важливо отримати гарантовано найкращі результати. Цього разу під час прибирання ми використали апарат високого тиску, який не потребує ні електрики (працює від акумулятора), ні особливих умов експлуатації, може працювати як на площі в місті, так і на полі. Результатом роботи з прибирання важливих для міста об’єктів ми задоволені».  Ініціатива з очищення отримала високу оцінку й від мешканців Рівного. Містяни висловили думку про важливість проведення таких очищень у майбутньому.

Наступним містом, в якому нещодавно відбулась акція з очищення, став Луцьк. 27 квітня співробітниками Karcher Україна та компанії «Ульма-Сервіс», офіційного представника бренду в місті Луцьк, було проведено очисні роботи на території меморіального комплексу «Вічна Слава». За допомогою спеціального обладнання було помито пам’ятник та барельєфи центральної стели, а також підметено усю територію меморіалу.

Karcher ініціює подібні проєкти очистки в різних містах України вже багато років.  Як світовий лідер у галузі технологій очищення, компанія опікується проблемами довкілля та докладає максимум зусиль для збереження в гідному стані культурно-історичних пам’яток. В Україні за останні роки реалізовано такі масштабні проєкти, як акції з очищення Потьомкінських сходів в Одесі, пам’ятника Шевченка та площі св. Юра у Львові, дендропарку Софіївка в Умані, Київського Зоопарку. Всі роботи проводяться безплатно та за власної ініціативи компанії.

Для очищувальних робіт використовуються підмітальні машини Karcher з надсучасною системою підмітання та автономні високопродуктивні трейлери для очищення поверхонь під високим тиском. Ця комунальна техніка характеризується зручністю управління, низькими експлуатаційними витратами та надійністю.

Іван Бечко, генеральний директор Karcher Україна, коментує: «Соціальні проєкти надзвичайно важливі. Ми вважаємо за необхідне пропонувати та використовувати нашу експертизу, ресурси та технології на благо суспільства.  Очисні проєкти Karcher – ще й велика відповідальність: компанії довіряють найбільш цінні об’єкти світової спадщини. І ми радіємо позитивному сприйняттю українцями цієї соціальної діяльності у нашій країні. У планах ще багато об’єктів, рухаємося далі в цьому напрямку».

На глобальному рівні компанія Karcher реалізувала очисні проєкти на території більш ніж 100 найвідоміших культурно-історичних об’єктів, серед яких: статуя Христа в Ріо-де-Жанейро, Бранденбурзькі ворота в Берліні, підлога в Кельнському соборі, колонади на площі Святого Петра у Ватикані, статуя Свободи в Нью-Йорку, міст Принца в Мельбурні, Космічна голка (Спейс-Нідл) в Сієтлі тощо.

 

0 Комментариев