В Україні запускають виробництво автомобілів Renault

news

У Запоріжжі на автомобільному заводі оголосили про початок у найближчому майбутньому виробництва автомобілів Groupe Renault для українського ринку.

“Запорізький автомобілебудівний завод оголошує про початок виробництва автомобілів Groupe Renault для місцевого ринку. Проект реалізується на потужностях в Запоріжжі і є яскравою ознакою відродження автомобільної промисловості в Україні”, – повідомляє прес-служба компанії Запорізький автомобільний завод.

За інформацією підприємства, ЗАЗ пройшов модернізацію і тепер відповідає міжнародним стандартам якості Groupe Renault. Зараз на заводі вже впровадили систему Alliance Production Way.

“Ми пишаємося тим, що реалізуємо цей проект, який створить нові робочі місця і сприятиме розвитку вітчизняного автопрому. Локалізована збірка дозволяє нам залишатися в безпосередній близькості від наших клієнтів і адаптувати пропозицію і сервіс до потреб ринку”, – зазначив голова правління ЗАЗ Микола Євдокименко.

Керуючий директор Groupe Renault Export в Євразійському регіоні Макс Міссана підкреслив, що український ринок має високий потенціал “завдяки своєму місцю розташування і зростаючому інтересу до нових автомобілів”.

“Група Renault має сильні позиції в Україні і зберігає своє лідерство на ринку. Цей проект означає, що ми і наші партнери впевнені в тому, що бренди “зроблено в Україні” будуть на тому ж рівні якості, що і продукція інших заводів групи Renault”, – додав Місана.

0 Комментариев