В Україні з 1 січня зросте вартість оформлення біометричних паспортів

news

Вартість оформлення біометричного паспорта в Україні зміниться. З 1 січня зросте загальна ціна на документи. Йдеться про документацію у формі картки, паспорта для виїзду за кордон та посвідок на тимчасове і постійне проживання. Про це 1 січня повідомили у пресслужбі Державної міграційної служби.

Вартість бланків біометричних документів вирішили змінити у Державному підприємстві “Поліграфічний комбінат “Україна”. Паспорт громадянина України нададуть змогу оформити за ціною від 345 гривень до 363 гривень (оформлення до 20 робочих днів) і з 471 гривні до 489 гривень (до 10 робочих днів).

Вартість посвідки на тимчасове проживання для громадян також зросте. Йдеться про підвищення ціни до 915 гривень. Оформлення посвідки на постійне проживання зміниться. Йдеться про підвищення вартості з 728 гривень до 752 гривень.

Паспорт громадянина України для виїзду за кордон буде дозволено оформити за 694 гривень за умови оформлення документа до 20 робочих днів. За 1046 гривень оформлення до 7 робочих днів.

0 Комментариев