В Україні стали красти… послуги!

news

У деяких перукарнях і салонах краси Києва з’явилися оголошення такого змісту: “Шановні клієнти! У зв’язку з тим, що почастішали випадки несплати послуг клієнтами, в нашій перукарні береться передоплата. З повагою, адміністрація”.

 

Адміністрація таких закладів повідомляє, що в приміщенні ведеться не тільки відеоспостереження, але і аудіозапис. Як з’ясувалося у перукарнях і салонах краси за останній час з’явилося чимало підстав, щоб отак пістраховуватись.

Нещодавно в Харкові жінка прийшла в перукарню на фарбування волосся. Після того, як майстер пофарбувала її волосся і залишила клієнтку, щоб фарба закріпилася, жінка просто втекла. Як уточнюють у перукарні, жінка прихопила з собою навіть рушник, який був у неї на голові.

“Україна зараз переживає такий же етап, який пережила Америка років 60 тому, – розповів співзасновник “Комітету стандартів салонів краси “Олексій АНТОНЮК. – Коли клієнти замовляють досить дорогу послугу і ближче до завершення влаштовують скандал. Мотивують тим, що майстер зіпсував волосся, пофарбував не в такий колір, як було замовлено, розвертаються і йдуть. Таких пройдисвітів у нас, на жаль, стає більше. Якщо раніше за рік подібних клієнтів було з десяток, зараз рази в три більше”.

Дійшло до того, що крадуть не тільки стрижки, але і їжу в кафе, і заправку автомобіля, а дехто примудряється вкрасти чужу плату за проїзд у маршрутках.

– Луцькі ресторатори розповіли, що в місті з’явилася компанія молоді, яка пообідала на 700 грн в одному з кафе, але зникла, не заплативши. “У поліцію керівництво кафе не зверталося, але фотографії їдців-злодіїв опублікували в соцмережі, щоб іншим було зась. Але бувало і так, що після публікації фото горе-клієнти приносили гроші і просили видалити інформацію з інтернету”, – розповіли у прес- службі поліції Волинської області.

Речник поліції Вінницькій області Анна ОЛІЙНИК каже, що зовсім недавно поліція затримала водія, який приїхав на АЗС, попросив залити йому 70 літрів і зробив вигляд, що йде до каси, але раптово зник на своєму авто. У столичних маршрутках №205 розвішані оголошення з попередженням, що водій не несе відповідальності за гроші, які не передані особисто в руки. У поліції всі описані вище випадки трактують як шахрайство, і, залежно від завданих збитків, за це можуть покарати трьома роками в’язниці.

Більше актуальних новин та цікавих історій читайте у газеті “ОГО”.

0 Комментариев