В Україні спростили процедуру зміни газопостачальника для пільговиків

news

Міністерство соціальної політики спростило процедуру інформування про зміну постачальника газу для побутових клієнтів, які отримують субсидії чи пільги. Крім того, тепер українці можуть перевірити наявність пільгової категорії в особистому кабінеті на сайті компанії “Нафтогаз України” або у чат-боті у Viber та Telegram. повідомляє Суспільне.

Як повідомила пресслужба держкомпанії, відтепер громадяни не повинні особисто повідомляти управління соцзахисту про зміну постачальника та щомісячну ціну газу. Водночас газопостачальні компанії не зобов’язані надавати додаткові відомості, не передбачені Положенням про порядок призначення житлових субсидій і Порядком надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг в грошовій формі.

“Клієнтам не потрібно особисто відвідувати чи повідомляти управління соціального захисту про зміну постачальника та щомісячну ціну газу, адже тепер між постачальниками та органами соцзахисту налагоджено обмін даними в електронному форматі”, — йдеться у пресрелізі.

Процедуру спростили з метою запобігання поширенню COVID-19. У “Нафтогазі” нагадали, що субсидіанти та пільговики можуть безперешкодно змінити постачальника газу та отримати вигіднішу ціну на ринку. Наголошується, що зміна постачальника газу не впливає на пільги та субсидії, які нараховувалися клієнту до цього.

“Процедура написання заявки та набір документів не відрізняються від загальних процедур зміни газопостачальної компанії. Під час подачі заявки клієнт лише має вказати наявність пільг або субсидій”, — зазначили в держкомпанії.

Крім того, у “Нафтогазі” повідомили, що тепер українці можуть самостійно перевірити наявність пільгової категорії в особистому кабінеті на сайті компанії “Нафтогаз України” або у чат-боті у Viber та Telegram.

0 Комментариев