В Україні можуть відновити автобусні та залізничні перевезення

news

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій стверджує, що автобусні та залізничні перевезення в країні повинні відновитися після закінчення протиепідеміологічних карантинних заходів. Про це повідомляє Главред.

“Ми плануємо 12 травня відновлювати активність в містах, а також приміське, міжміське сполучення. Це все стосується автобусних і залізничних перевезень”, – розповів чиновник в інтерв’ю ЛІГА, додавши, що все буде залежати від того, яку кількість захворівших  на коронавірус буде зафіксовано на момент прийняття рішення.

За його словами, також планується відновлення авіасполучення. Поки мова йде про авіаперельоти виключно в межах країни.

“Єдине, що авіаперевізники не розуміють обсяг трафіку: відкривати рейс і везти 10 пасажирів – невигідно. Вигідніше не літати”, – сказав Криклій.

Наостанок міністр підкреслив, що відновлення транспортного сполучення буде забезпечуватися серйозними заходами безпеки з метою недопущення зростання захворюваності.

Як повідомлялося раніше, уряд має намір послабити карантин вже з 11 травня, проте всі обмеження будуть зняті лише поетапно і за умови зниження захворюваності на  коронавирусну інфекцію по країні.

Тим часом станом на 27 квітня в Україні зафіксовано 9 009 заражень через добу вірус з Уханя виявили у 392 українців.
0 Комментариев