В Україні легалізували медичний канабіс

news
Кабінет Міністрів України розширив список дозволених препаратів, викресливши певні медикаменти на основі канабісу зі списку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Відповідну постанову опубліковано на сайті Кабміну. У ньому зазначається, що відтепер до речовини ізольованого каннабідіолу (ізолят каннабідіолу) заходи державного контролю не встановлюються.

“Оборот психотропних речовин “Дронабінол”, ” Набілон “(синтетичні канабіноїди, що імітує дію ТГК) і “Набіксимолс” (стандартизований екстракт канабісу з однаковим вмістом ТГК і каннабідіолу) допускається тільки у формі лікарських засобів або у формі субстанцій, призначених для виробництва, виготовлення таких лікарських засобів”, – сказано в постанові.

Препарати “Дронабінол” і “Набілон” застосовуються пацієнтами для профілактики і боротьби з нудотою і блювотою після проведення хіміотерапії.”Набіксимолс” застосовується для зняття спазмів м’язів при розсіяному склерозі.

Однак як повідомляє УП, голова благодійної організації “100% життя” Дмитро Шерембей додав, що препарати, які включені до цього переліку, є досить дорогими – 2055 і 640 доларів відповідно.

Крім того, в своїй основі вони містять тільки хімічну копію канабісу.

0 Комментариев
Система Orphus

Залишити коментар

*

Scroll Up