В оселях українців можуть з’явитися «розумні лічильники» електроенергії

news
Оператори систем розподілу електроенергії ДТЕК «Мережі» заявили про намір протягом 2021 року встановити в оселях українців 122 тисячі «розумних лічильників» електроенергії, довівши загальну кількість таких лічильників до 820 тисяч.
Про це повідомляє пресслужба ДТЕК, пише Слово і Діло.

Зазначається, що «розумні лічильники» – одна з важливих складових для формування в країні сучасної енергетичної інфраструктури. Ці прилади передають показання про спожиту електроенергію автоматично. У лічильники автоматично «вшита» функція денного і нічного використання електроенергії, що може значно скоротити витрати на електрику при активному використанні нічного тарифу.

Таким чином, економиться час клієнта, якому не треба передавати їх самостійно, а також виключається ймовірність помилки в прийомі показань.

Планується, що більшу частину лічильників встановить ДТЕК «Дніпровські електромережі» – на його частку припаде 67 тисяч приладів. У Києві компанією ДТЕК «Київські електромережі» планується встановити 51 тисячу лічильників. Решта будуть встановлені в інших областях України.

Нагадаємо, Верховна рада відклала крайній термін установки газових лічильників для населення до 1 січня 2023 року.

0 Комментариев