В Міноборони визнали, що нагородили “за честь і гідність” ймовірного сепаратиста

news

Повідомляє gazeta.ua

Міністр оборони України Степан Полторак скасував наказ про нагородження Олега Садкового відзнакою Міноборони “Вогнепальна зброя” через повідомлення про його причетність до протиправних дій.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Facebook Міноборони від 21 листопада.

“У зв’язку з інформацією, яка була оприлюднена у ЗМІ та у соціальних мережах щодо причетності громадянина Олега Володимировича Садкового до протиправних дій, а також з приводу нагородження його відзнакою Міноборони “Вогнепальна зброя” міністр … ухвалив рішення про скасування наказу про нагородження”, – йдеться у повідомленн.

Також на ім’я начальника ГУ Нацполіції у Харківській області направлено звернення щодо перевірки зазначених фактів та вилучення зазначеної зброї до складів дозвільної системи МВС.

“На даний час зброю вилучено працівниками МВС”, – зазначили в Міноборони.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що наказом Міноборони №854 від 24 жовтня “за честь і доблесть” відзнакою (кольт 45 калібру NС38453) було нагороджено харківського сепаратиста, учасника терористичного угрупування “Оплот” Олега Садкового.

За даними ЗМІ, Садковий – колишній співробітник органів внутрішніх справ, служив в одному з підрозділів ГУМВС України у Харківській області та згодом був бізнес-партнером лідера ОЗУ “Оплот” Євгенія Жиліна з незаконної конвертації і відмивання грошей.

0 Комментариев