В маршрутках, де нема валідаторів можна буде їздити безкоштовно

news
Як пишуть Волинські новини, про це йшлося 6 грудня під час пресконференції першого заступника Луцького міського голови 6 грудня.

Як поінформував перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад, наразі у місті видали 89,26 тисячі електронних квитків. ЛПЕ встановило на кожен із тролейбусів по три валідатори та систему відеоспостереження. По одному валідатору і системи відеоспостереження встановлювали на автобусах фірми «Санрайз» та автобусах кількох інших перевізників. Втім, більшість перевізників відмовляються встановлювати на своїх автобусах валідатори.

Посадовець наголосив, що міська влада виступає за прозорий облік пасажирів та інформацію про перевезення пільговиків, за прозоре надходження коштів за перевезення.

Перевізники намагаються блокувати встановлення валідаторів та надалі хочуть перевозити пасажирів за готівку. Однак спекуляції повинні завершитися, з 11 грудня оплата проїзду буде лише безготівковою. Під час перехідного періоду у місті можуть бути проблеми з перевезеннями, але про це поінформували Укртрансбьезпеку та патрульну поліцію: перевізники, які намагатимуться перевозити пасажирів з 11 грудня за готівку, працюватимуть нелегально і будуть оштрафовані. Якщо з 11 грудня пасажир заходитиме у маршрутку, маючи картку, але там не буде валідатора, він може їхати безоплатно, незалежно від того, чи вимагатимуть від нього готівку за проїзд. Якщо такі випадки траплятимуться, лучан закликають інформувати поліцію або телефонувати на гарячу лінію «15-80».

0 Комментариев