В Луцьку розпочала роботу керуюча компанія “Місто для людей”

news

З 01 липня в Луцьку розпочала обслуговування житлового фонду керуюча компанія “Місто для людей”.  В місті це новий гравець на ринку послуг з обслуговування будинків. 

“Місто для людей” – найбільша керуюча компанія України, яка була створена за досвідом європейських керуючих компаній. Зараз “Місто для людей” щодня обслуговує понад 200 000 клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі в 11 регіонах України. Компанія є лідером ринку житлово-комунальних послуг і пропонує принципово новий підхід, який не має нічого спільного із “ЖЕКами”. Тарифи керуючої компанії прості і зрозумілі. Кожен клієнт може ознайомитись із договором та тарифним планом, наприклад, в офісі керуючої компанії або в Центрі обслуговування клієнтів.

В кожному будинку тариф може відрізнятися. Він залежить стану будинку, мереж холодного і гарячого водопостачання, каналізації, електромережі і так далі. “Місто для людей” пропонує індивідуальний підхід, який враховує як стан будинку, так і побажання самих мешканців, які послуги вони хочуть отримувати і в якому об’ємі. Тому, звісно, тарифи можна переглянути, замінити, додати або прибрати певну послугу. Головне, щоби клієнти відчували затишок і комфорт у власних оселях.

Велику роль у взаємодії і співпраці грає хауз менеджер – це провідник від клієнта до компанії, від компанії до клієнта. Саме з ним в першу чергу клієнти обговорюють плани на поточні ремонти, зауваження, побажання та пропозиції в роботі керуючої компанії. Із ним можна буде порадитись щодо будь-якої проблеми в будинку. Мешканці можуть зателефонувати хауз менеджеру, отримати консультацію з будь-яких питань, які їх цікавлять.

Центр обслуговування клієнтів знаходиться за адресою пр.Соборності 25-а. Допоки тривають карантинні обмеження, прийом громадян не проводиться, але всі консультації проводяться – телефоном. Для отримання довідок та з’ясування загальних питань можна звертатись за номером 067 4000 711 (з 8-00 до 17-00).

В разі виникнення аварійних ситуацій на будинку клієнти можуть звернутися до Аварійної служби, яка працює цілодобово: 067 4000 722.

Новини та актуальну інформацію можна знайти на сайті керуючої компанії “Місто для людей” MDL.COM.UA.

Також для звітності та надання актуальної інформації існує Viber група: https://bit.ly/2C1af3G.

Інформація про тариф довідково. До тарифу на обслуговування входить:

 1. Технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньобудинкових систем: водопостачання, водовідведення, теплопостачання, зливової каналізації, електропостачання – газопостачання.
 2. Підмітання прибудинкової території.
 3. Прибирання та покіс газону.
 4. Підрізання гілок дерев, живоплоту.
 5. Вологе підмітання та миття сходових кліток.
 6. Вологе протирання поручнів, дверей, зняття пилу та павутині зі стелі.
 7. Підмітання майданчику перед входом до під’їзду.
 8. Технічне обслуговування ліфтів.
 9. Обслуговування систем диспетчеризації.
 10. Обслуговування димових та вентиляційних каналів.
 11. Технічне обслуговування систем протипожежної автоматики та димовидалення, а також інших внутрішньобудинкових інженерних систем (у разі їх наявності).
 12. Поточний ремонт конструктивних елементів, технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього опорядження, що розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території (в тому числі спортивних, дитячих та інших майданчиків), та іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

Важливо! Для ремонту необхідний накопичувальний фонд, який залежить від % оплат з помешкань. Кошти будуть витрачатися за згодою всіх власників квартир. Для цього будуть організовані зібрання з хауз менеджерами, в результаті чого будуть втілюватися проекти, які були затвердженні колегіальним рішенням.

13. Дератизація  та дезінсекція.

14. Придбання електричної енергії для освітлення місць загального користування, живлення ліфтів та забезпечення функціонування іншого спільного майна багатоквартирного будинку.

0 Комментариев