В Криму поступово відновлюється електропостачання

news

Повідомляє gazeta.ua

Енергосистема Криму не постраждала в результаті знеструмлення всіх передавальних ліній з боку України.

Так вважає російський міністр палива та енергетики Криму Сергій Єгоров, передає “РІА Новини”.

“Енергосистема Криму не постраждала. Були певні проблеми вночі, зараз теплоелектростанції набирають потужність”, – сказав журналістам Єгоров.

Він уточнив, що кримська енергосистема виявилася готовою до сталася надзвичайної ситуації і нагадав, що аналогічне подія трапилася майже рік тому.

Єгоров зазначив, що на даний момент власна генерація півострова знаходиться в робочому режимі і сумарно може виробляти до 80 мегават. Він також додав, що йде робота за допомогою альтернативної енергетики, а також вироблення порядку 270 мегават за допомогою мобільних газотурбінних електростанцій. Крім того, важливі інфраструктурні та соціальні об’єкти Криму округу переведені на резервні джерела живлення.

Очевидці повідомляють про часткове відновлення енергопостачання півострова.

Нагадаємо, у Криму 22 листопада в 00:25 сталося відключення електроенергії, що надходить на територію півострова з материкової частини України.

МНС Криму повідомило про введення режиму надзвичайної ситуації.

У ніч на 22 листопада в районі херсонського села Чаплинка прогриміли вибухи. У штабі громадянської акції по блокаді Криму повідомили, що “лінія електропередач, постачальна Крим, впала і не підлягає відновленню”.

20 листопада на території Херсонської області в результаті вибуху, ймовірно, протитанкових мін, зруйновано дві залізобетонні опори та пошкоджено ще дві опори високовольтних ліній електропередач, по яких йде електропостачання до Криму.

0 Комментариев