В Індії обвалилася естакада: 150 людей під завалами

news

На сході індійського міста Колката (раніше називався Калькутта) обрушилася недобудована автомобільна естакада. У результаті, за різними даними, загинули 12-14 людей, близько 150 людей опинилися під завалами.

Про це пише Корреспондент.net.
Майже 100-метрова ділянка естакади обрушилася на дорогу зі щільним автомобільним рухом, що проходилася під нею, і ринкову площу. На ринку знаходилися безліч людей, частина з них затиснута між уламками. Під завалами опинилися також кілька будівельних робітників.
Прибулі на місце пожежники і присутні місцеві жителі намагаються розібрати бетонні брили і металеві конструкції голими руками, щоб врятувати тих, хто вижили. Важка техніка не може проїхати до місця події через затори, що утворилися через обвалення, і малої ширини вулиць по обидва боки заваленої споруди.
За попередніми даними, обвалення сталося через помилку в проектуванні чи під час будівництва – щонайменше дві опори не витримали навантаження. За словами очевидця із числа місцевих жителів, “цемент і бетон на цій ділянці був залитий тільки вчора”. Сама естакада будується вже впродовж більше п’яти років з великими затримками.
0 Комментариев