В баскетбольних змаганнях серед університетів Луцька переміг… «Волиньбаскет»

news

Баскетболісти «Волиньбаскета», які навчаються у вищих навчальних закладах Луцька, зіграли офіційні «двохсторонки» один проти одного. Першість серед студентських команд вищих навчальних закладів з баскетболу за програмою Спартакіади міста відбулася 16 листопада в спортивному залі СНУ ім. Лесі Українки.

Участь у змаганнях взяли команди: Академії рекреаційних технологій та права, Східноєвропейського національного університету та Луцького національного технічного університету. Суддею турніру був головний тренер БК «Волиньбаскет» Дмитро Чайковський.

Першими на паркет вийшли баскетболісти Академії рекреаційних технологій та права та студенти найбільшого вишу Луцька – СНУ ім. Лесі Українки. Дві перших четверті пройшли у рівній боротьбі. Невелику перевагу у набраних пунктах мали спортсмени академії, де найрезультативнішими були «волиньбаскетівці» Едуард Федчук та Ілля Бедлінський. В команди СНУ впевнено виглядала зв’язка Поляков-Глушко. В третій четверті «академіки» завдяки вдалим кидкам здалеку зуміли втекти у відрив і втримати отриманий гандикап до фінального свитка.

Другий матч турніру мав статус надпринципового, адже на майданчику зустрілися два найбільших виші Волині – СНУ ім. Лесі Українки та ЛНТУ. З перших хвилин матчу ініціативу захопили господарі турніру. Команду «Лесиного вишу» до перемоги вели згадані вже Глушко та Поляков, яким допомагали швидкі Буйняк та Хмарук. В п’ятірки технічного вишу гра відверто не клеїлася: не вдавалися ні швидкісні атаки, ні позиційна гра. У третій десятихвилинці команда ЛНТУ дещо оговталася, але СНУ не віддав перемогу принциповому супернику.

У третій грі зустрілися спортсмени з Академії рекреаційних технологій та права і Луцького національного технічного університету. За результатом матчу впевнену перемогу святкували студенти академії, які і стали переможцями турніру.

 

Примітка автора: двохсторонка – тренувальний матч

0 Комментариев