Установка ГБО на авто у Луцьку – скільки коштує та де це можна зробити

news

Яка причина переведення автомобілів з бензину на газ, чи варто ставити ГБО на своє авто? Відповідей на ці питання багато. Одна категорія людей бажають зменшити витрати. Встановлювати газове обладнання зручно, спочатку для того, хто здійснює тривалі поїздки або має чималу витрату палива. У дану категорію входять автомобілі перевізники, транспорт таксі і об’ємні джипи. Можна ще додати фанатів далеких подорожей по Європі: цінова політика на паливно-мастильні матеріали набагато вище місцевих-іноді установка ГБО виправдовує свою вартість з першої такої поїздки.

Яке покоління варто встановлювати?

Розглядаючи рекомендації Правил ООН на транспортні засоби, що володіють розподільним уприскуванням палива, зараз дозволяється за законом застосовувати газобалонне спорядження четвертого покоління і вище. Дана система користується попитом в даному сегменті ринку, відмінність її в невеликій ціні і простому механізмі установки. Можна поєднувати зі стандартним блоком управління мотором за допомогою роз’єму, який допомагає відрегулювати точність. Крім цього, система 4 покоління ГБО має ЕБУ і модуль управління газовими форсунками, аналогічні бензиновим.

На які двигуни можна ставити газове обладнання: двигуни з прямим уприскуванням палива сумісні з 4-м поколінням ГБО. Так як розпилювачі бензинових форсунок проходять в камеру згоряння з робочою температурою, що має потребу в паливі для охолодження.

Ціни та перевірені місця установки ГБО в Луцьку

Загальна вартість переобладнання, складається з набору апаратури, балона, витрати на послугу установки і витрати на документальне оформлення даного механізму живлення автомобіля. Цінова політика тісно пов’язана з числом циліндрів в моторі і обсягу балона. В інтернет можна знайти багато пропозицій, де вигідно встановити ГБО в Луцьку. Наведено величезна маса калькуляторів, що допомагають провести витрати на установку сучасного обладнання 4-го покоління.

Широку популярність отримали установки голландського та італійського виготовлення. Рівень нижче за якістю і рівнем формування вартості йдуть інші комплекти обладнання. Сам балон власники автомобілів зазвичай набувають окремо. Дана категорія товарів отримала широку популярність і надійність вітчизняного виробництва.

Найкраще рішення придбання газобалонного обладнання купувати у фахівців з установки найсучасніше ГБО 4 покоління в Луцьку на STO66.COM.UA. Тут формується ряд переваг, пов’язаних з гарантією і рекомендаціями по експлуатації.

0 Комментариев