Усі луцькі школи та ДНЗ встановили таблички про заборону вигулу собак на території

news

Усі луцькі школи та дошкільні навчальні заклади дотримались ініціативи департаменту муніципальної варти Луцької міської ради та встановили на своїх територіях таблички про заборону вигулу собак, – інформує Департамент Муніципальної Варти Луцької міської ради у Фейсбук. 
 

 

 

У свою чергу, восени минулого року муніципали розпочали встановлювати по місту інформаційні таблички, що забороняють вигулювати домашніх улюбленців, відповідно до ч. 1 ст. 154 КУпАП. Це зроблено з метою недопущення вигулу собак на території спортивних дитячих майданчиків, клумбах та газонах, а також дошкільних та навчальних закладів.
Таблички встановили у сквері на вулиці Б. Грушевського поблизу Луцької міської ради та на Меморіальному комплексі «Вічна слава». Решту розмістять по місту, як тільки зійде сніг.
Ініціатива муніципалів дала позитивний результат. Сьогодні лише поодинокі громадяни ігнорують інформаційні таблички та вигулюють своїх собак на заборонених територіях, за що інспектори карають їх адміністративними протоколами.

0 Комментариев