Унікальну колекцію одягу з малюнками дітей з дитбудинку стоврили у Рівному

news
Колекцію речей «Твори добро» з малюнками дітей із Дитячого будинку створили у Рівному. А усі кошти від продажу унікального одягу передали на благодійність.
Компанія Staff давно ставила за ціль допомагати тим, хто цього потребує. А так як бренд Staff бере свій початок з міста Рівне, тому було вирішено розпочати благодійність звідси.Ідеєю було створення колекції одягу під назвою «Твори добро», дизайнерами якої стали дітки з дитбудинку. Вони намалювали рисунки, які були використані як принти на кожній з речей Команда дизайнерів намагалася максимально точно перенести малюнки дітей на футболки.

Усі виручені кошти та кошти з власного резерву Staff витратили на придбання дитячих ходуль, манежів та дитячого харчування, а різницю перерахували на рахунок дитячого будинку. Усі звітності були опубліковані на сторінці компанії у Телеграм.

Уся колекція речей продана. А допомогу вирішили надати тим, хто у цьому найбільше потребував – дітям з вродженими фізичними та психічними проблемами з КП “Рівненський Обласний Спеціалізований Центр Реабілітації Дітей з Органічними Ураженнями Центральної Нервової Системи з Порушенням Психіки та Паліативної Допомоги Дітям” Рівненської Обласної Ради.

0 Комментариев