Унікальні подарунки просочені сонцем

news

Ламаєте голову над тим, де купити оригінальний подарунок або який сувенір привезти з Волині? Знайте, у Луцьку є місце, де задовольнять ваш мистецький смак та дослухаються до кожного побажання.

 

 

Наприкінці листопада 2018 року у Луцьку відкрився  “Бурштиновий світ”. На Північному ринку, у бутику  під №34 пропонують купити вироби з напівдорогоцінного каміння. Продукція повністю інкрустована натуральним каменем. Асортимент магазину багатий, а ціни помірні. Картину всипану камінням різної величини можна купити від  350 грн.

Ікони, картини, та портрети під замовлення стануть прекрасним доповненням інтер’єру Вашого дому. А важливий атрибут створення сім’ї  вінчальні ікони, з бурштину, ніколи не вигорять на сонці, а тільки сяятимуть вам  весь вік.

Купуючи подарунок важливо, щоб вам надали хороший сервіс та врахували  побажання. Покупка повинна  дарувати лише позитивні емоції. У «Бурштиновому світі» ви зможете придбати також  якісні прикраси з натурального бурштину та сувенірну продукцію, екологічно чисту та виготовлену  з душею. Оздоблюють картини та ікони камінням різноманітної фракції. Готова робота грає як повноцінний ансамбль.

Бурштин також славиться своїми корисними лікувальними властивостями. Браслети, намисто з сонячного каменю проходять лиш термічну обробку, і використовуються як  профілактичні засоби хвороб щитовидної залози та гіпертонічних захворювань. При взаємодії з тілом проявляється позитивна дія каміння на роботу організму.

Якщо Ви маєте намір купити сувенір, щоб завезти дорогій людині за кордон, у магазині вам нададуть усі документи, адже магазин працює відповідно до чинного законодавства.

«Бурштиновий світ» пропонує продукцію  лише з українського бурштину, унікального за багатством палітри кольорів і відтінків. Витвори мистецтва, всипані яскравим камінням, наповнять вашу оселю сонячною енергією.

Замовити продукцію можна за телефоном: (097)48-16-045 або (093)69-81-810.

Графік роботи : 

  • Пн-Пт 10.00 – 19.00
  • Сб-Нд 10.00 – 17.00

 

0 Комментариев