Укрзалізниця розпочинає вихід з карантину: які потяги запустять першими

news

Укрзалізниця може почати вихід з режиму карантину із запуску приміських електропоїздів, повідомило агентству “Інтерфакс-Україна” інформоване джерело в транспортній галузі.

Попередньо обговорюється, що першими будуть запущені приміські електропоїзди, потім на маршрути вийдуть швидкісні поїзди категорії “Інтерсіті” та “Інтерсіті+”.

Після цього, найімовірніше, буде запущено повноцінне залізничне сполучення всередині України.

При цьому запуск міжнародних перевезень залежатиме від рішення, зокрема й сусідніх країн, з якими налагоджено пасажирське залізничне сполучення.

Наразі інформації про можливі обмеження за кількістю перевезених пасажирів потягами УЗ після завершення карантину немає.

Як повідомлялося, уряд України з 11 травня пом’якшує карантин для малого й середнього бізнесу: Кабмін підтримав пропозиції Мінекономіки розширити перелік дозволених під час карантину видів господарської діяльності та дозволити роботу торгового й побутового обслуговування громадян.

До 11 травня також буде доопрацьовано норми, які ще розширять перелік видів господарської діяльності на першому етапі ослаблення карантину. Рішення мають бути ухвалені на наступних засіданнях Кабінету Міністрів.

0 Комментариев