“Укрпошта” продовжує оновлювати автопарк

news

“Укрпошта” отримала ще 19 автомобілів для міських та внутрішньообласних маршрутів.

Про це повідомила прес-служба ПАТ “Укрпошта”.

Це автофургони «Mercedes-Benz» Atego 1218»  вантажопідйомністю 9,1 т придбані на умовах лізингу через систему публічних електронних закупівель ProZorro. Всі автомобілі пройшли необхідне обстеження на офіційних станціях технічного обслуговування.

Загалом за наступні 4 місяці автопарк “Укрпошти” має поповниться ще на 266 автомобілів для магістральних, міських і внутрішньообласних маршрутів та кур’єрської доставки.

“Це наймасштабніше за останні роки оновлення автопарку “Укрпошти”. Усі закупки здійснюються відкрито і прозоро. Ми інвестуємо в інфраструктуру кошти підприємства, щоб пришвидшити доставку та нарощувати обсяги відправлень», – відзначив перший заступник генерального директора “Укрпошти” Олександр Перцовський.

Крім того, “Укрпошта” завдяки завдяки швидкому зростанню обсягів міжнародних операцій та виконанню показників якості виграла грант Всесвітнього поштового союзу (ВПС) в розмірі $514 тисяч на придбання ще 10 автомобілів з гідробортом вантажопідйомністю 4 тони із Фонду поліпшення якості.  

0 Комментариев