Українські посвідчення водія визнаватимуть в Італії

news

Повідомляє gazeta.ua

Українські водійські посвідчення ­дійсні в Італії. Про це 19 листопада повідомив президент Петро Порошенко на зустрічі з українською діаспорою в Римі.

 Підписали міжурядову угоду з Італією про визнання в цій країні наших водійських посвідчень. Це дуже важливо для українців, каже Порошенко.

 Якщо українець там живе, може обміняти свої права на італійські без теоретичних і практичних іспитів і зайвих витрат, каже 54-річний Вадим Карнаухов, віце-президент Міжнародної федерації захисту прав водіїв. Однак більшість посвідчень старого зразка, якими користуються в Україні, не відповідають світовим вимогам. Документ має бути з англійським перекладом, із вказанням відповідної категорії за міжнародною сертифікацією та конкретною датою закінчення його дії. Тому нині багато водіїв за кордоном змушені оформлювати міжнародне водійське посвідчення через громадські організації: Міжнародний Альянс чи Асоціацію автомобілістів.

Посвідчення єврозразка в Україні з’являться до 2017-го.

 Саме вони відповідатимуть Міжнародній конвенції і визнаватимуться не тільки в Італії, а й в інших країнах світу, додає Карнаухов.

0 Комментариев