“Українська вишиванка” одягайте вишиванки і долучайтеся до загальноміської акції

news

Лучан та гостей міста запрошують долучитися до щорічної загальноміської акції  “Українська вишиванка”.  24 серпня приходьте на Театральний майдан, щоб разом утворити “секретну” фігуру. Про це інформує Департамент сім’ї, молоді та спорту на сайті Луцької міської ради.

Традиційно  24 серпня, на День Незалежності за організації департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міської ради відбудеться загальноміська акція “Українська вишиванка”.
Цього дня усі охочі, одягнені у вишиті сорочки, на Театральному майдані міста викладуть “секретну” фігуру символічну для нашого міста, а кращі луцькі фотографи “закарбують” цей момент на фото.
Запрошуємо всіх бажаючих долучитись до акції 24 серпня, о 12.00 на Театральному майдані міста.

 

Довідка:
Вперше дана акція відбулась у далекому 2007-му році. На першій акції понад 3 тисячі лучан в вишиванках вибудували  фігуру «тризуба».
Впродовж 11 років вбравшись у вишиванки лучани утворювали різноманітні фігури: надпис «Луцьк», ключик символ міста, надпис «Я люблю Україну», карту України,  число «20» в честь ювілейної річниці незалежності держави, «живий вінок», слово «мир», зображення В’їзної вежі Луцького замку.

 

 

0 Комментариев