Українець продав квартиру, щоб допомогти бійцям

news

Гроші пішли на купівлю апарата для реабілітації руху поранених бійців.Про це повідомляє People`s Project.

Вперше в Україні з’явиться сучасний апарат для реабілітації руху Armeo Spring! Щасливими власниками апарату стане підшефна клініка Nodus. Вже майже півтори роки лікарі клініки здійснюють благодійний проект лікування воїнів АТО. Тепер, з апаратом Armeo, бійцям буде поновлена діяльність верхніх кінцівок швидко і цілком безкоштовно.

Левову частку суми пожертвував меценат Ігор:

“Я відвідував бійців в клініці Nodus, бачив як лікарі підняли буквально “на ноги” декілька десятків бійців, за власний кошт. А от проблема з відновленням руху рук вирішується дуже важко. Нема спеціального обладнання. До речі, це найсучасніша нейрохірургічна клініка, якщо чогось нема в них – значить нема ні в кого.

Люди потребують негайної допомоги, і крім небайдужих розраховувати їм нема на кого. Держава  цим не займається.

Сьогодні, як і обіцяв, я продав квартиру, отримав 1 млн. грн і одразу перерахував гроші на рахунок постачальника апарату. Я інвестую в майбутнє своєї країни. Я хочу пишатись нашими досягненнями і хочу побачити свою батьківщину на одному рівні з успішними й сильними державами. Не знаю, чи має таким чином поступити кожна небідна людина, це справа совісті. Власний вибір я зробив.”

Money bill

Ще 38 878 тис. грн зібрали завдяки репостам у Фейсбуці. Кошти перераховували звичайні люди – зі своїх заробітних плат і власних заощаджень. Рахунок повністю сплачений, апарат має приїхати вже за півтори тижні в клініку.

 

0 Комментариев