Україна змінює правила в’їзду в країну

news

В Україні вже з 1 серпня у зв’язку з епідемією коронавірусної інфекції зміниться підхід до визначення критеріїв для країн червоної та зеленої зони. Замість показника кількості хворих на 100 тисяч населення будуть використовуватися індикатори приросту хворих за останні 2 тижні і відсотковий показник захворюваності порівняно з минулими 14 днями.

Про це розповів глава МОЗ Максим Степанов під час свого брифінгу в середу, 29 липня, – повідомляє Главред.

За його словами, Україна з 1 серпня буде визначати країни червоної та зеленої зони за європейським принципом. Список таких держав, громадяни яких можуть приїжджати до нас в країну з обмеженнями або без, буде переглядатися один раз на тиждень.

Крім того, стверджує Степанов, влада відмовляться від показника активних хворих на 100 тисяч населення в кожній країні і зосередить увагу на двох ключових показниках.

“Перший показник – приріст хворих за останні 14 днів, якщо він перевищує такий приріст на території України. Другий показник – відсоток (хворих) в країні за останні 14 днів порівняно з минулими 14 днями, якщо він буде понад 30%”, – додав міністр, зазначивши, якщо такі показники будуть перевищені, держава відзначить такі держави як країни червоної зони.

Наостанок він підкреслив, що такі заходи вводяться для спрощення розуміння українцями правил перетину кордонів.

0 Комментариев