Україна посіла 12 сходинку в “Глобальному індексі тероризму”

news

Повідомляє Українська правда

Україна опинилась на 12-му місці в “Глобальному індексі тероризму”, ставши таким чином єдиною європейською державою, що потрапила до топ-20 рейтингу.

Дослідження опубліковане на сайті Інституту економіки і миру (Institute for Economics and Peace ).

Як зазначається, дослідження охоплює терористичну активність за останні 15 років з наголосом на минулому році в 162 країнах. Загалом в досліджені враховані дані про 144 тис. терористичних інцидентів.

Як зазначається, в 2014 році кількість смертей в результаті актів тероризму зросла на 80% в порівнянні з минулим роком.

“Терористична діяльність зосереджена в основному в 5 країнах – Іраку, Нігерії, Афганістані, пакистані і Сирії. На ці країни припадає 78% втрачених в 2014 році життів”, – йдеться в дослідженні.

Україна ж стала однією з шести країн, які в 2014 році вперше потрапили до рейтингу, оскільки кількість смертей від тероризму в них перевищила 500.

 

Таким чином Україна потрапила на 12-те місце в Глобальному індексі тероризму, опинившись поміж Філіппінами і Єгиптом. При цьому перше місце займає Ірак, а в топ-20, крім України немає жодної європейської країни.

Росія займає 23-місце. З європейських країн у топ-50 опинилися Британія (28), Греція (29), Франція (36), Ірландія (48).

Слід зазначити, що автори дослідження поставили збиття малайзійського Боїнга над Донецькою областю в липні 2014 року на 5-те місце найбільш смертоносних терористичних атак. Катастрофа забрала життя 298 людей.

 
ЧИТАЙ ТАКОЖ
if(isIE7){
document.write(“”);
}else{
document.write(“

“);
}

var title = $(“meta[name=’twitter:title’]”).attr(“content”);
title=title.replace(/”/gi,”"”).replace(/’/gi,”'”);
document.write(‘‘);


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

powered by lun.ua