У зіткненнях в Баку загинули восьмеро осіб

news

Повідомляє korrespondent.net

У столиці Азербайджану Баку в зіткненнях вірян з поліцією загинули восьмеро осіб, повідомляє телекомпанія ANS з посиланням на очевидців події.

Згідно з повідомленням, збройний інцидент із застосуванням автоматів і гранат між силами поліції і вірянами стався в мечеті.

На цей час правоохоронні органи Азербайджану перекрили в’їзд в с. Нардаран. Під посилений поліцейський контроль взято Сабунчинську міську клінічну лікарню, куди доправили поранених в результаті зіткнення.

Раніше інформаційне агентство Turan з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомило про те, що поліція провела в четвер, 26 листопада, операцію із затримання відомого теолога Тале Багірзаде. Між його прихильниками і поліцією виникло протистояння, у вартових правопорядку була кинута граната, є поранені.

За даними із сайту Islamazeri.az, операція була здійснена в момент проведення денного намазу, що викликало різке невдоволення вірян. Наголошується на тому, що, крім Багірзаде, затримали ще кількох людей.

У місцевій лікарні повідомили про те, що не мають відомостей про загиблих, зазначивши, що до них направили трьох постраждалих в результаті події із застосуванням зброї, вони прооперовані, їхньому життю нічого не загрожує.

Населення с. Нардаран відоме своїм суворим дотриманням канонів ісламської релігії.

0 Комментариев