У ВООЗ зазначили, яка небезпека загрожує школам при пандемії Covid – 19

news

У ВООЗ серйозно перейнялися ситуацією з навчальними закладами по всьому світу, яка склалася після першої хвилі Covid-19, – пише Главред.

Коронавірус у світі – школи під час пандемії повинні закриватися для учнів в останню чергу. Про це повідомляє портал The Telegraph з посиланням на керівника Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедроса Аданома Гебреісуса.

За його словами, остання статистика свідчить – після затихання першої хвилі коронавірусу в школи повернулася тільки половина учнів. Гебреісус впевнений ‒ це неприпустимо.

Він також стверджує – необхідно обов’язково зробити вибір між роботою барів, нічних клубів і шкіл (на користь останніх).

“З урахуванням руйнівних наслідків для дітей, молоді та нашого суспільства в цілому школи варто закривати тільки в місцях з високим рівнем передачі вірусу, а безперервність освіти повинна бути гарантована за допомогою дистанційного навчання”, ‒ заявив Гебреісус.

Як заявила виконавчий директор ЮНІСЕФ Генрієтта Фор, по всій Землі близько 463 млн дітей різного віку не отримали доступ до будь-якого формату дистанційного навчання в той час, коли школи були закриті через пандемію коронавірусу.

“Величезна кількість дітей, освіта яких була повністю порушена, – це не що інше, як глобальна надзвичайна ситуація у сфері освіти. Згідно з прогнозами, 24 млн дітей кинуть школу через Covid-19, ось чому ми закликаємо уряди приділяти першочергову увагу відкриттю шкіл після зняття обмежень”, ‒ підсумувала вона.

0 Комментариев