У Володимирі-Волинському та Іваничах відбулись весняні толоки. ФОТО

news

Фонд Ігоря Гузя «Прибужжя» продовжує акцію з благоустрою та озеленення територій у рамках проекту «Комфортне місто». Минулої суботи висадили понад 100 саджанців у Нововолинську. Цього разу весняні толоки відбулися у суботу, 16 квітня, у Володимирі-Волинському та Іваничах.

Про це інформує прес-служба нардепа Ігоря Гузя.
Представники фонду, команда народного депутата, громадські активісти та просто перехожі прибрали територію по вулиці Устилузькій у Володимирі-Волинському. Навели порядок у парку відпочинку Брусилівський. Там висадили понад сотню саджанців дуба, клена та липи.

В Іваничах навели порядок вздовж дороги, що веде до зони відпочинку на вулиці Зеленій. Тут прибрали територію дитячого майданчика, щоб діти могли гратися у комфортних умовах; облаштували пісочницю, лавки та столи. Крім команди Ігоря Гузя, до акції долучилися також громадські активісти та депутати Іваничівської райради.

«Мета нашої акції — підтримка порядку в містах та селищах, допомогти покращити екологію та вберегти від забруднення території», — зазначив Андрій Бокоч, помічник депутата. Він подякував депутату Іваничівської райради Василю Живчину за наданий транспорт для організації толоки, а Валентину Кошельнику — помічнику нардепа — за фінансову допомогу.

«Проект «Комфортне місто» – це можливість допомогти природі і покращити екологію нашого міста. Дуже важливо підтримувати «легені» Нововолинська і берегти затишні парки та сквери. Мені приємно, що сьогодні до цієї справи долучаються мешканці міста. Згодом Фонд «Прибужжя» планує організувати прибирання, провести загальноміські суботники. І надалі ми плануємо працювати у цьому напрямку, щоб підтримувати зелені території міст у порядку», – зазначає Ігор Гузь.

Загалом до весняної толоки у двох населених пунктах долучилося понад 100 небайдужих жителів Володимира-Волинського та Іванич.

0 Комментариев