У Волноваху поїхала допомога з Луцька.ФОТО

news

До новорічно-різдвяних свят з Луцька до Волновахи повезли допомогу. Інформує Луцька міська рада.

 На початку цього року між містами Луцьк і Волноваха (Донецька область) було підписано меморандум про співпрацю. З того часу у нашому місті великодні та літні канікули проводили діти з цього міста. Луцький міський голова Микола Романюк кілька разів відвідував Волноваху та волинян, що несуть службу у зоні АТО. Також надавалася й гуманітарна допомога для потреб мешканців міста та військовослужбовців.

       І от, напередодні Дня Святого Миколая Чудотворця, новорічно-різдвяних свят з міста Луцька на Донеччину вирушить вантажівка з подарунками.

Директор Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ліна Галан розповіла, що під час останньої поїздки Миколи Романюка у місто Волноваха було досягнуто домовленості про надання гуманітарної підтримки. Тоді було вивчено їхні потреби й побажання. За словами Ліни Галан, вдалося побувати у місцевій лікарні, де окрім місцевого населення, медичну допомогу отримують й військовослужбовці, які несуть службу у цьому районі. Крім того, вона наголосила, що налагоджено дружні відносини з Волноваською міською радою і вдалося узгодити перелік речей, які їм нині необхідно.

Так, за словами Ліни Галан до Волновахи повезуть медичні матеріали, ходулі, інвалідні візки, перев’язочні матеріали, хірургічні інструменти, кушетки, матраси на ліжка.

Крім того, заступник директора Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Вадим Міщук, який супроводжуватиме вантаж, напередодні Дня Святого Миколая відвідає бійців 14-ї та 72-ї окремих механізованих бригад та передасть їм теплий одяг, рукавиці, шапки, натільну білизну, медикаменти, продуктові набори, мед та індивідуальні подарунки, які виготовили для них учні загальноосвітніх шкіл міста Луцька.

Відбудеться й зустріч з переселенцями, які живуть у Волновасі. У це місто переїхало близько двох тисяч громадян з тимчасово окупованих територій. Ліна Галан наголосила, що їм буде передано продуктові набори і новорічні подарунки для дітей.

Вона розповіла, що допомогли у підготовці вантажу Волинський обласний благодійний фонд “Дитяча місія. Україна” та Луцька міська організація ветеранів України, ЗНЗ міста № 11, 17, 21, 26, вечірня школа.

Автомобіль для перевезення вантажу забезпечив торговий дім “Аванта”.

Міський голова Микола Романюк висловлює вдячність усім, хто долучився до такої благородної справи — підтримки наших хлопців, що воюють на Сході, та мирних українців з Волновахи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0 Комментариев