У волинському селищі відкрили спорткомплекс

news

19 січня 2016 року у Мар’янівці Горохівського р-ну люд зібрався коло тамтешнього навчального закладу. У цьому селищі – подвійне свято. Окрім Христового Водохреща раділи ще й відкриттю при загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів сучасного спортивного комплексу.

На урочистості, організовані з такої нагоди, завітав голова облдержадміністрації Володимир Гунчик. Вітали мешканців Мар’янівки також і керівництво Горохівського р-ну, підрядники та духовенство.

Як і годиться у таких випадках, спершу перерізали стрічку. І лише потому до новенького приміщення впустили галасливих дітлахів, їхніх учителів та усіх охочих. А поглянути дійсно є на що. Спортивний комплекс – це спортивний зал розміром 18 на 24 м, облаштований за усіма стандартами, що дозволяє проводити змагання доволі високого рівня, тренажерна зала, де вже встановлено відповідний інвентар, боксерський ринг, а також роздягалки й душові.

Варто наголосити, що впоралися із доволі серйозним об’ємом робіт – а будували фахівці ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» – напрочуд швидко: за неповний 2015 рік. Натомість у Мар’янівці хоча б про спортивну залу мріяли… десятиліттями. Як розповіла директор закладу Ольга Осоховська, у 70-х роках минулого століття викопали котлован, ще за десять літ залили фундамент. Далі ж справа не зрушилася з місця аж до 2011-го, коли тамтешнім освітянам вдалося виграти два гранти спільно з фондом «Європейський вектор» й заручитися підтримкою народного депутата України Сергія Мартиняка. Реально ж кошти надійшли минулоріч із державного фонду регіонального розвитку, частина – з обласної казни. Загалом же – трохи більше 11 мілн грн.

Наприкінці жовтня 2015 року Володимир Гунчик, перебуваючи з робочою поїздкою у Горохівському р-ні, оглянув, як іде будівництво. Тоді ж говорили й про терміни завершення – свято Першого дзвоника. Втішили ж дітей значно раніше.

– Тоді, в жовтні минулого року, мені й самому не надто вірилося, що так швидко зробимо, – зізнався голова облдержадміністрації. – Але підрядник працював і вдень, і вночі. Так, можна було перерізати стрічку під завісу 2015-го. Але хотілося, аби після того діти одразу змогли би тут займатися, а не чекати ще місяць чи два, коли ж нарешті дороблять уже офіційно запущений в експлуатацію об’єкт. Тож, прийміть вітання і з нагоди великого релігійного свята, і з нагоди відкриття спорткомплексу.

Дітвора ж віддячила за подарунок концертними номерами та спортивними постановками. Педагогічний колектив вразив колоритними віншуваннями та колядками.

До слова, то – другий об’єкт на Горохівщині, нещодавно введений в експлуатацію й фактично зведений із нуля. Наприкінці грудня 2015-го у с. Холонів урочисто відкрили дошкільну установу. На черзі – відкриття одного з відділень у центральній районній лікарні, де роблять капітальний ремонт.

0 Комментариев