У волинському містечку за вечір двоє людей покінчили з життям

news

11-го січня працівниками Нововолинського відділку поліції зафіксовано два смертні випадки – сорокачотирирічного чоловіка знайшли повішеним біля автостанції, а дев’ятнадцятирічного жителя Нововолинська не змогли врятувати після падіння з даху дев’ятиповерхівки.

Юнак впав з даху гуртожитку, в якому проживав із сім’єю. Інцидент стався біля 18:00 на вулиці Галана у третьому будинку. Як повідомили журналістам “БУГу”, свідками трагедії стали жителі цього ж гуртожитку. Люди проходили поряд і спочатку не зрозуміли, що відбувається – думали, хтось викинув з вікна сміття. Потім розгледіли на землі тіло хлопця.

_DSC0026

Найперше викликали швидку, але врятувати юнака не вдалося – він загинув на місці. Слідів насильницької смерті не виявлено. У правоохоронних органах спочатку схилялися до версії, що це нещасний випадок, хоч за інсайдерською інформацією парубок вже кілька разів пробував покінчити життя самогубством. За словами працівників поліції, загиблий виховувався у благополучній сім’ї.

Того ж вечора близько 21:00 у відділок поступив дзвінок про те, що біля автостанції у Нововолинську виявили тіло жителя цього ж міста. Сорокачотирирічний чоловік повісився на дереві, як з’ясувалося, після конфлікту з співмешканкою.

Обидва випадки зареєстровані належним чином у журналі єдиного обліку, за цими фактами перевірку проводитимуть дільничні інспектори поліції.

_DSC0025

0 Комментариев