У волинському лісі загинув чоловік, який хотів назбирати дров’яної деревини

news

23 березня в Горохівському лісництві трапилась біда. У лісі загинув мешканець с. Мирне, – повідомляє Інформаційне агенство ВолиньPost.

 

“Трухлява осика впала на людину, від удару, який прийшовся на голову, чоловік помер. Чоловіки самі пішли до лісу назбирати дров’яної деревини. Не зрізати, не рубати. Назбирати у лісі”, – повідомив начальник ВОУЛМГ Олександр Кватирко.

“Старе дерево стало причиною смерті людини. Непоправима втрата для родини і близьких. Співчуваємо. І просимо усіх, хто відправляється до лісу, люди, будь ласка, будьте обережні! Заготівля деревини не є безпечною роботою. Ліс забрав життя не одного лісівника. Тут навіть спецзасоби і спецодяг не завжди допомагають”.

“Такі випадки, як на горохівщині, просто рвуть на частини кожного, хто знає не тільки «прєлєсті», а й іншу зворотну сторону того, що таїть у собі ліс. Ми так багато зараз говоримо про те, що санітарні рубки – це тільки спекуляції, що не треба чіпати старих дерев у заповідниках, що природа із усім справиться сама. Ми багато робили, робимо і будемо робити для відновлення лісів. Що робити із людськими життями?”

0 Комментариев