У волинського бійця хоче відібрати житло…колишня дружина

news

На Волині колишня дружина військовослужбовця, котрий повернувся з АТО, намагається відібрати у нього будинок, який вони разом зводили, перебуваючи у шлюбі, – пише «Волинська правда».

Про це стало відомо під час засідання постійної комісії облради з питань депутатської діяльності, місцевого самоврядування, захисту прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією.

Зокрема, про конфліктну ситуацію розповів депутат Волиньради Сергій Слабенко. Так, учасник бойових дій на Сході держави, мешканець Любомля Анатолій Горун нині служить у лавах морської піхоти. Певний час він перебував у мобілізації, а повернувшись додому у відпустку, стикнувся із нахабством своєї колишньої дружини – виявив змінені замки на дверях власного помешкання.

Жінка неправомірно заволоділа земельною ділянкою, на якій знаходиться недобудований будинок. Його раніше зводило подружжя, перебуваючи ще у шлюбі. Нині пара розлучена, однак спільне майно поділити не встигли.

Натомість, рішенням Любомльської міської ради від 9 грудня 2015 року вказану ділянку було надано у власність колишній дружині військового, що відповідно не є законно, оскільки майно досі не розділене.

На разі учасник АТО не може потрапити у власний дім, а причетними до цього вважає його екс-дружину та її нового співмешканця – в.о. начальника Любомлського райвідділу державної виконавчої служби ГУ юстиції у Волинській області.

Аби допомогти захиснику держави відновити справедливість, Сергій Слабенко запропонував депутатам Любомльської міськради переглянути прийняте у грудні рішення щодо надання ділянки у власність. Він також рекомендував звернутися до ГУ Нацполіції, аби вони відкрили провадження за фактом незаконного заволодіння майном.

Члени комісії пропозиції свого колеги-депутата підтримали одностайно.

 

0 Комментариев