У Волинській спілці політв′язнів і репресованих розповіли, де має стояти пам′ятник Бандері

news

14 січня 2017 року громадська організація «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих» провела святкові збори, присвячені святкуванню Різдвяних свят та православного Нового року. Під час свята порушили питання щодо майбутнього памятника Степанові Бандері в Луцьку.

Найбільше обурення членів «Волинської ветеранської спілки політв’язнів і репресованих» викликало те, що противники будівництва пам’ятника вважають, що йому не місце на площі Героїв Майдану в Луцьку, — інформують у Спілці.

У Спілці переконані, що більшість людей, які загинули на Майдані, як і Степан Бандера, сповідували ідеали націоналізму.

«І чи не заслуговує місця на будівництво пам’ятник людині-Герою, яка боролася і загинула за незалежність України, на площі новітніх Героїв Майдану, які також пожертвували життя за незалежність України?

На жаль, частина тих, хто ще в недалекому минулому був заодно з Партією регіонів, сьогодні виступають як «експерти-патріоти» та псевдопатріоти, диктуючи патріотичним силам, де будувати пам’ятник. Здавалось би, такі нібито патріотичні (за назвою) політичні сили, як УКРОП, «Народний контроль», «Самопоміч» та окремі «мегаактивісти», не повинні навіть дискутувати в питанні, чи слід Луцькій міській раді виділити посильну суму коштів на спорудження пам’ятника. Адже хіба не на патріотичних гаслах ці політсили прийшли до влади і вдавали з себе патріотів?» — зазначають у Спілці.

Також члени ГО «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих» заявили, що пам’ятник Степану Бандері в Луцьку повинен бути на площі Героїв Майдану:

«Ми, члени ГО «Волинська ветеранська спілка політв’язнів і репресованих», люди, які пройшли випробування виселенням з рідних домівок, засланням до Сибіру, в табори за нашу незалежну Україну, вкотре заявляємо, що наша позиція є незмінною: місце пам’ятнику Степану Бандері в Луцьку – на площі Героїв Майдану!»

Також вони подали заяву Спілки з цього приводу, яка була оприлюднена в березні 2016 року, та запевнили, що не відступлять від своєї позиції.

 Нагадаємо, у Луцькій міськраді не підтримали виділення коштів на спорудження пам’ятника Степану Бандері.

1 Комментарий