У Волинській ОДА обговорили стан проведення ремонтних робіт автошляхів області

news

Загальнодержавний вектор – ремонт автошляхів країни – й надалі залишається основою соціально-економічного розвитку Волині. Вчора, 3 липня 2017 року, під час оперативної наради у голови обласної державної адміністрації Володимира Гунчика активно говорили про стан проведення ремонтних робіт автомобільних шляхів області.

Повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зокрема, за словами директора департаменту інфраструктури та туризму облдержадміністрації  Івана Мирки, на ремонт та експлуатаційне утримання доріг державного значення з Державного бюджету виділено 199 млн грн, з них: 114 млн грн – на дрібний, поточний ремонт та експлуатаційне утримання, понад 76 млн грн – на ремонт дороги Львів-Радехів-Луцьк, 5,6 млн грн – на ремонт дороги Устилуг-Луцьк-Рівне, 2,5 млн грн – на реконструкцію дороги Київ-Ковель-Ягодин і 0,6 млн грн – на проектні роботи.

Відтак, згідно плану на 2017 рік по Державному бюджету «Укравтодором» затверджено 199 млн грн, з яких вже виконано робіт на суму 185,8 млн грн. Що ж стосується кредитних коштів, то це більше 47 млн грн, які потребують співфінансування. Окрім того, за результатами митного експерименту очікується надходження до обласного бюджету близько 800 млн грн.

– Відповідно до рішення обласної ради від 12 квітня 2017 року, затверджено перелік об’єктів будівництва, реконструкції, ремонту та утримання доріг місцевого значення комунальної власності, виконання яких пропонується здійснити в 2017 році. Загальний перелік складається із 117 об’єктів на суму 136,6 мільйонів гривень, в тому числі за рахунок коштів органів місцевого самоврядування в розмірі 63,8 мільйони гривень. Однак сільські ради подали підтвердження щодо співфінансування лише 52-х об’єктів, що становить менше 50 %, – зазначив Іван Іванович.

Серед районів, які не забезпечили співфінансування – Камінь-Каширський, Любешівський, Маневицький, Ратнівський, Старовижівський, Шацький. В той же час Ковельський район із 22 об’єктів вже профінансував 15, Локачинський – 6 із 10, а Рожищенський – 8 із 8.

– Попередньо зроблено рівномірний розподіл коштів по всіх районах, аби врахувати інтереси кожного. Вперше в 2017 році за основу взято саме пропозиції сільських та селищних рад. Але, як показує досвід, не всі включилися в роботу. Шановні колеги, я звертаюся до голів районних рад і районних державних адміністрацій, сільських та селищних голів: якщо упродовж липня місяця не буде підтверджено співфінансування, ми внесемо пропозиції про перерозподіл коштів, – наголосив Володимир Петрович.

 

Автор статті: Iryna Hupalo

0 Комментариев