У вівторок Верховний суд РФ розгляне апеляцію Сенцова і Кольченка

news

Повідомляє gazeta.ua

Сьогодні 24 листопада Верховний суд Росії розгляне апеляційні скарги на вирок українському режисерові Олегу Сенцову та фігуранту справи Олександру Кольченку, повідомила адвокат Світлана Сидоркіна, передають РИА Новости.

Розгляд вироку за 25 серпня 2015 року Сенцову і Кольченку відбудеться 24 листопада о 10:30 за московським часом (9:30 за Києвом – ред.).

Нагадаємо, українських режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка арештували на території окупованого Криму у травні минулого року та незаконно вивезли до Росії. Їх звинуватили в організації терористичної організації та підготовки терактів на півострові. Докази слідства грунтувалися на свідченнях інших двох українців, ув’язнених у цій справі раніше, – Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Обидва на суді відмовились свідчити проти Сенцова та Кольченка, а Афанасьєв заявив, що дав попередні свідчення під тиском. 25 серпня цього року військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років, а Кольченка – до 10 років ув’язнення. Усі засуджені неодноразово повідомляли про тортури, а життю та здоров’ю Афанасьєва, як стверджують правозахисники, загрожує небезпека через його виступ на суді.

0 Комментариев