У центрі Луцька електронне табло показує некоректну інформацію

news

Електронне табло у центрі Луцька показує некоректну інформацію.

Про це йшлося сьогодні, 14 листопада, під час засідання оперативної наради у міськраді.

Виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що у газеті «Волинь-нова» була публікація про те, що електронне табло у центрі Луцька некоректно працює:

«Є біля ЦУМу табло. Нас розбили в пух і прах нас з цим табло, – зазначив Пустовіт. – Цифри показує то одні, то другі: то показує, що 16 хвилин до приїзду маршрутки, то 3 хвилини, потім знову 16 хвилин, Я думаю що треба розібратися з фірмою, яка надає нам ці послуги, розібратися яка там причина і налагодити. Якщо ми працюємо у тестовому режимі, то вже пора перевести його у нормальний режим. А якщо не можемо навести лад, то давайте відключимо і чесно скажемо, що ми це не спроможні зробити. А якщо неспроможні, то будемо шукати тоді тих, хто це спроможний зробити

Начальник управління транспорту та зв’язку Анатолій Миронюк зазначив, що електронні табло обслуговує за свої кошти підприємство «Візор». А часто табло не працює, бо доводиться його перезапускати. Також часто пошкоджують табло. До прикладу, біля школи № 4 стоять чотири тубуси, які постійно розбивають громадяни, також пошкоджене табло на проспекті Молоді, 4.

 

 

0 Комментариев