У трьох районах Волині розпочали роботу інклюзивно-ресурсні центри

news

У Камінь-Каширському, Ковельському та Рожищенському районах від сьогодні запрацювали інклюзивно-ресурсні центри, – повідомляє на своїй сторінці у “Фейсбук” голова Волинської облдержадміністрації  Олександр Савченко.

 

Зазначається, що у цих трьох районах з нагоди такої особливої та гуманної події відбулися офіційні відкриття за участю представників влади, громадськості та власне майбутніх вихованців.

“Та направду головними гостями урочистих заходів, котрі і створили святкову атмосферу, наповнену сонячними посмішками і веселим гоміном, були діти з особливими освітніми потребами, ті заради кого і вдалось успішно втілити в життя ідею, яка була задекларована у Меморандумі про співпрацю щодо формування на Волині мережі інклюзивно – ресурсних центрів під час візиту на Волинь першої леді Марії Порошенко у лютому 2018 року.

Тож після довгоочікуваної миті – перерізання стрічки, – у кожному з районів діти дружньою юрбою заповнювали приміщення ІРЦ. Хтось приміряв новенькі парти, інші випробовували спортивну гірку, а найменші знайшли собі місце у басейні з м’ячами. Головна мета досягнута – дітям заклади сподобалися, – йдеться у повідомленні.

0 Комментариев