У Тбілісі веганське кафе закидали шашликом і сосисками

news

Власники веганського кафе “Ківі” у Тбілісі звернулися за підтримкою після того, як кілька людей, імовірно, ультранаціоналістів, закидали кафе смаженим м’ясом і сосисками.

Про це пише ВВС Україна.

Інцидент стався ще увечері в неділю. Нападники – близько десяти чоловік – встигли втекти до приїзду поліції.
Власники кафе заявляють, що це не жарт, а спроба залякати з боку правих радикалів.
У Facebook власники кафе розповіли про конфлікт та вибачилися перед клієнтами за зірваний кінопоказ.
За їхніми словами, під час кінопоказу до кафе зайшли кілька чоловіків, які голосно розмовляли, а пізніше дістали шашлик, сосиски та рибу, почали “показово це їсти та кидатися”, а потім закурили, хоча у закладі це заборонено.
Коли групу спробували вивести з кафе, стався конфлікт, внаслідок чого постраждала подруга власників “Ківі”. Вони також відзначають, що опонентів кафе підтримали люди з сусідніх будинків, які погрожували веганам.
У “Ківі” відзначають, що кафе вже викликало невдоволення деяких місцевих жителів через спосіб життя господарів — “те, як ми виглядаємо, яку музику слухаємо, які ідеї підтримуємо, і що ми не їмо м’ясо”, а також через підтримку ними прав ЛГБТ.
“У цей важкий момент ви можете підтримати нас, просто приїхавши в наше кафе, ми будемо вдячні, якщо ви просто покажете, що небайдужих людей багато”, — йдеться в заяві “Ківі”.
Власники “Ківі” стверджують, що люди, які влаштували конфлікт у кафе, входять у праворадикальне угруповання “Бергманн”.

0 Комментариев