У столиці України встановили головну ялинку

news

6 грудня на Софійській площі у Києві встановили головну ялинку країни – 25-метрову красуню, що прибула з Прикарпаття.

Про це повідомляє Українська правда.

“Усе йде прекрасно. Ялинка вже встановлена. Наразі дизайнери працюють над тими гілками, які зламались – накладають їм бандаж”, – пожартував організатор святкування Нового року у Києві, засновник проекту Folk UkraineІгор Добруцький.

Головна ялинка України

Він додав, що у понеділок, 7 грудня, розпочнуть прикрашати ялинку ілюмінацією.

“Думаю, що буде не менш кількох тисяч вогників. У нас є багато ілюмінації, ми зробимо так, щоб ялинка була ще яскравішою, ніж минулого року”, – сказав Добруцький.

Також уже виготовляють іграшки на ялинку. Днями їх привезуть на Софійську площу. Замовили костюми Святого Миколая та його помічників-янголів.

“Іграшки запустили у виробництво. Вони будуть в одній тематиці – цукерочки, яблучка, апельсинки, імбирні пряники – цього року ялика буде солодка та ароматна”, – відзначив засновник проекту Folk Ukraine.

Столична ялинка

Також наступного тижня на Софійську та Михайлівську площі завезуть ще близько 400-500 маленьких ялинок. Їх доставлять з Івано-Франківська і Вінниччини.

А для столичних малюків, які завітають на святкування до Миколая, уже отримали 50-70 тисяч подарунків.

“Їх купують на кошті меценатів. Цей процес триває. Ми просимо усіх долучатися, хто може купити хоч кілька подаруночків, щоб зробити гарне свято нашим діткам”, – додав Добруцький.

Він запевнив, що погода не вплине на задуми організаторів.

“Усе йде прекрасно. Монтаж ковзанки і гірок триває. Погода нас не зупинить. Буде все, що обіцяли – буде веселе катання під Новий рік”, – сказав засновник проекту Folk Ukraine.

 

За словами організаторів, цьогорічна ялинка обійшлася у трохи більше 40 тисяч гривень (трохи більше 12 тисяч гривень коштувала ялинка і 28 тисяч гривень її доставка до столиці).

Як відомо, офіційне відкриття новорічно-різдвяного святкування відбудеться 19 грудня.

0 Комментариев