У серпні 212 платників податків Волині отримали електронний цифровий підпис

news

В серпні 2017 року 212 волинян звернулися до підрозділів Акредитованого центру сертифікації ключів ДФС України в області з тим, щоб отримати посилений сертифікат електронного цифрового підпису.

Про це повідомляє відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.

Враховуючи активний перехід органів влади на електронний документообіг та прихильність бізнесу до використання сучасних інформаційних технологій, підрозділи АЦСК ДФС України фіксують стабільний інтерес платників податків до цього сервісу, – констатують в ГУ ДФС в області.

«Сертифікати ключа електронного цифрового підпису, котрі безкоштовно пропонують в ДФС, мають належний рівень захисту. Отож, декларанти можуть покластися на якість цифрових ключів від ДФС», – зазначає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук. 

Як запевнила керівник волинських фіскалів, уже впродовж кількох років поспіль платники податків переконуються у перевагах подання звітності до контролюючих органів за допомогою електронних цифрових підписів.

«В ДФС України подбали про те, щоб платники податків мали можливість отримати послугу з видачі посиленого ключа електронного цифрового підпису безкоштовно. Виданий нами сертифікат дає право звітуватися не лише до податкової, а й до органів державної статистики і Пенсійного фонду України», – підкреслила начальник Головного управління ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Довідково: з початку року на Волині в підрозділи АЦСК ДФС України за сертифікатами електронного цифрового підпису звернулося  4096 громадян.

0 Комментариев