У селі Грибовиця завтра не буде газу

news

6 квітня 2021 року спеціалісти АТ “Волиньгаз” проведуть ремонтні роботи у с. Грибовиця Нововолинської територіальної громади.

6 квітня 2021 року фахівці “Волиньгазу” замінять шафовий газорегуляторний пункт у селі Грибовиця Нововолинської територіальної громади. Проведення робіт зробить систему газопостачання надійнішою та підвищить безпеку використання газу у по­буті.

У зв’язку з цим буде припинено газопостачання по вул. Грибовицька 6 квітня 2021 р. з 09:00 год. до 17:00 год, повідомляє пресслужба Волиньгазу.

Виходячи з помешкання перекрійте крани перед газовими приладами! Будьте обережними та дотримуйтесь правил безпеки при використанні газу у побуті Відновлення газопостачання 15 споживачам відбудеться  6 квітня 2021 року, після завершення ремонтних робіт за умови доступу до газоспоживаючого обладнання в помешканнях.

Для пришвидшення відновлення газопостачання  та з метою дотримання  вимог Правил безпеки систем газопостачання необхідно забезпечити: усунення виявлених технічних порушень, надання доступу для огляду газопроводів та газових приладів кожного домоволодіння, відповідність встановлених газових приладів проекту газифікації, наявність актів перевірки та прочищення димових та вентиляційних каналів.

Також загострюємо Вашу увагу на необхідності заключення договорів на обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання Ваших помешкань, для чого потрібно звернутися в службу ВБСГ м. Нововолинськ Володимир-Волинського відділення АТ «Волиньгаз».

0 Комментариев