У Рожищі активісти ловили браконьєрів

news

Браконьєрам — ніч в поміч. 5 квітня, близько 22 години активісти “Народної самооборони” на ставках, що поблизу вулиці Чехова у Рожищі спіймали браконьєрів.

Про це пише “Район.Рожище” з  посиланням на сторінку самооборонівців у Фейсбуку.

 

“Здали” недобросовісних рибалок небайдужі громадяни одним дзвінком по телефону.

Один з браконьєрської групи, а саме Горбач Сергій, працівник районного будинку культури, проявив неабияку спритність та втік. Після приїзду працівників поліції, а також інспекторів рибоохоронної інспекції на зловмисників був складений відповідний протокол. Міру покарання, а також долю сіток та плавзасобу в подальшому вирішить суд.

Цікаво, що вчора браконьєр-утікач під псевдо Г.Сорбач устиг залишити коментар під однією з публікацій на сайті Район.Рожище, в якому радить самооборонівцям та особисто Олександру Дулюку краще зайнятися псевдочесними підприємцями.

“Агов, борець за незалежність, ти де? Тут для тебе робота є! Новий торговий центр “Теплоцентр” — берись і розкручуй. Тут можеш себе проявити. Чи ти мастак лише рибалок по ночах ловити? Причому ловить цей “активіст” лиш “зальотних”, а тих, хто постійно ставить сіті чомусь в упор не бачить! Войтюка спитай, він може своїм розумом і додумається про кого мова. Вперед, козаки, вперед! Є робота!!!”

Що ж, коментувати під вигаданим ім’ям в інтернеті — це не рибу вночі ловити, великої сміливості не треба. Не те, що зізнатися у скоєному…

 

0 Комментариев